Linux zblízka

Jsem autorem blogu Linux zblízka (www.linux-zblizka.zive.cz), který se stal jedním z nejčtenějších česky psaným blogem zaměřeným na operační systém Linux. Zabývám se v něm:

Líbí-li se Vám můj styl, mohu (za úplatu) psát do Vašeho periodika, napsat knihu, věnovat se copywritingu/ghostwritingu směřující k podpoře Vašich výrobků... (Bavilo by mě např. publikovat o elegantní postupech a zajímavých úlohách související s programováním v C na UNIXu.) Neváhejte mě kontaktovat.

Další informace

Blog je umístěn na adrese www.linux-zblizka.zive.cz.

Vztah ke společnosti CPress media (Mladá Fronta) a serveru zive.cz : Server zive.cz mi poskytuje hosting. Můj blog byl pro své kvality zařazen do prestižní kategorie "vybrané blogy". Obsah blogu je tedy propagován na zive.cz a příspěvky, které obsahově zapadají do publikační záměrů CPress media, zveřejňuje zive.cz podle své libovůle na titulní stránce. Server zive.cz zpravidla zveřejňuje mé články pod změněným názvem (např. "Pro koho je Vim?" změnilo na "Vim: trochu jiný textový editor pro Linux"). Tato přejmenování nijak neautorizuji. Podobně neovlivňuji rozsah a obsah zobrazovaných reklamních sdělení, které financují hosting blogu. Blogování na zive.cz upravují toliko výhradně podmínky blogování. Nejsem s zive.cz a ani s CPress media (Mladá Fronta) v žádném vztahu nad rámec těchto podmínek. Z psaní blogu nemám žádné další výhody (nezveřejňuji PR články).

Jsem (zatím) výhradním autorem blogu. Pokud by jste měli zájem zveřejnit vlastní zajímavý příspěvek na mém blogu, můžete se na mě obrátit.